وارد کردن شماره همراه الزامی است

وارد کردن رمز ورود الزامی است

وارد کردن شماره همراه الزامی است

کاربر گرامی کد اعتبار سنجی ارسال شده در اینجا وارد کنید

وارد کردن کد اعتبار سنجی الزامی است

در صورت عدم دریافت کد اعتبار سنجی اینجا کلیک کنید


چرا مراکز مختلف ویرا برگ اینقدر تخفیف می دهند؟


برگرد اول صفحه

چرا مراکز اینقدر تخفیف می دهند؟

 

قطعا اولین سوالی که ممکن است بعد از شنیدن تخفیف برایتان پیش بیاید این است که مثلا:

حتما طرف مشتری نداره!

حتما کارش زیاد خوب نیست!

احتمالا آب ریخته توی شیر!

یا شاید جنساش بُنجُله و رو دستش مونده!

و شایدهای دیگه...

ما منکر این نیستیم که لابه لای آنهمه فروشنده و محصول و خدمات حتما هستند افرادی که با شایدها و اگرهایی که در بالا مطرح شد، سعی می‌کنند که هر جور شده محصولاتشون رو بفروشند و مشتریان بیشتری بدست بیارند. اما ما به هیچ وجه با دلایلی که در زیر آورده‌ایم با این نوع مشاغل همکاری نخواهیم کرد.

شما کاربران ویرا برگ قلب تپنده ویرا برگ هستید (اگر از این قضیه خبر ندارید این صفحه را بخوانید) و ویرا برگ و همه افرادی که در مجموعه ویرا برگ مشغول هستند، به هیچ وجه چیزی که سالم، با کیفیت، متخصص، پر طرفدار، انسانی و صادق نباشد را در سایت معرفی نخواهد کرد.

پس با تمام این اوصاف برویم و به سوالاتی که ممکن است ذهن شما را در مورد تخفیفات ویرا برگ درگیر کرده باشد پاسخ دهیم. 

 

ما در ویرا برگ این امکان نوین و جدید را برای سایر کسبه‌ها فراهم آورده‌ایم که به صورت رایگان و فقط در ازای تخفیف آنها را به کاربران ویرا برگ معرفی کنیم.

حال شما فرض کنید که یک رستوران بخواهد به روش سنتی و با بنر و بیلبورد تبلیغاتی، خود را تبلیغ کند.

اول اینکه: می‌بایست هزینه زیادی را صرف این نوع تبلیغات بکند.

دوم اینکه: هیچ تضمینی برای زیاد شدن مشتریانش از طریق این نوع تبلیغات وجود ندارد.

و سوم اینکه: حتی اگر نتیجه هم نگیرد دیگر کار از کار گذشته است و هزینه قابل برگشت نیست.

اما در روش ارائه تخفیف، این رستوران هزینه‌ایی را که به منظور بودجه تبلیغاتی خود در نظر گرفته است را بین کاربران ویرا برگ تقسیم می‌کند.

با اینکار

اول اینکه: تخفیف زمانی لحاظ شده است که برای رستوران مشتری واقعی مراجعه کرده باشد.

دوم اینکه: اگر هیچ مشتری از سوی ویرا برگ مراجعه نکند (که غیر ممکن است) رستوران داخل وب سایت و اپلیکیشن ویرا برگ معرفی شده است و مانند روش سنتی، پولی پرداخت نکرده است که ضرر کرده باشد.

سوم اینکه: این رستوران در حالت عادی مشتریان خود را دارد و با ارائه پیشنهاد تخفیف، سعی بر جذب مشتریان جدید دارد.

چهارم اینکه: ممکن است به مناسبتهای مختلف درصد تخفیف بیشتر نیز شود. 

 

ما همانطور که در پاسخ قبلی اشاره کردیم، این مراکز با هدف جذب مشتری بیشتر حاظر به ارائه تخفیف شده‌اند. یعنی آنها حاظرند که خدمات خود را با حاشیه سود بسیار پایین ارائه کنند فقط با هدف جذب مشتریان بیشتر.

پس با این حساب:

همه تخفیف دهندگان ویرا برگ سعی می‌کنند که نه تنها از کیفیت کار کم نکنند، بلکه بهترین کیفیت و مشتری مداری را از خود نشان دهند تا با این روش مشتریان جدید جذب کنند.

 

ما تیم کنترل کیفیت و نظارت به صورت جدی بر این مسئله نظارت داریم و ویرا برگ برای کنترل این موارد از چندین روش استفاده می‌کند. و این مورد آنقدر برای ما و رضایت کاربرانمان اهمیت دارد که بالاترین اولویت برای مجموعه ویرا برگ به حساب می‌آید.

روند نظارت به این صورت می‌باشد که طی قراردادی با تخفیف دهندگان، این مورد تخلف به شمار رفته و در صورت مشاهده و گزارش کاربران، نه تنها با آنها لغو قرارداد خواهد شد، بلکه موظف به پرداخت جریمه نیز خواهند بود.

علاوه بر این شما برای خدمات و یا محصولاتی که در سایت قیمت مشخص ندارند، این امکان را دارید که ابتدا به فروشگاه مورد نظر خود بروید، قیمت را بپرسید و سپس از قیمت ذکر شده تخفیف را دریافت کنید. از آنجا که فروشنده شما را نمی‌شناسد و نمی‌داند که از ویرا برگ مراجعه کرده‌اید، همان قیمتی را به شما خواهد گفت که به سایر مشتریانش می‌گوید.

 

 

 


لطفا کمی صبر کنید ...