وارد کردن شماره همراه الزامی است

وارد کردن رمز ورود الزامی است

وارد کردن شماره همراه الزامی است

کاربر گرامی کد اعتبار سنجی ارسال شده در اینجا وارد کنید

وارد کردن کد اعتبار سنجی الزامی است

در صورت عدم دریافت کد اعتبار سنجی اینجا کلیک کنید


ویرا برگ چگونه کار می کند؟


ویرا برگ چگونه؟

شرکت ویرا برگ یک سایت تخفیفی در شهر ارومیه است که هم به کسب و کارها برای معرفی خدمات و یا محصولات خود کمک می‌کند که بیشتر دیده شوند و هم روزانه تخفیفات متنوعی را در تمامی نیازهای روزانه از جمله، رستوران و کافی شاپ، لوازم منزل، تفریحی و ورزشی، پزشکی و زیبایی و ... تا سقف 90 درصد معرفی می‌کند.

تمامی کاربران ویرا برگ می‌توانند با عضویت رایگان از تمامی تخفیفات به صورت رایگان و نامحدود استفاده کنند.

 

 

 

 

 کادو تولد

1- ایجاد حس خوب

ویرا برگ بر این معتقد است که چیزی با ارزش‌تر از کاربرانش ندارد و به همین دلیل همیشه به دنبال بهانه‌ایست تا کاربرانش را خوشحال کند. به همین دلیل ما سعی می‌کنیم که به مناسب و بی مناسبت برای کاربران فعالی که همیشه با ما هستند، کادوهایی ناقبل را به رسم تقدیر و تشکر ارسال کنیم.

 و اما حس خوب حین دریافت تخفیف!

به منظور اینکه استفاده از تخفیف همراه با حس خوب و ارزشمندی باشد، ما تدابیری اندیشیده‌ایم که این حس خوب را تنها کاربرانی درک خواهند کرد که همواره از تخفیفات استفاده کنند.

یکی از موانع استفاده از تخفیفات برای کاربران ویرا برگ ممکن است ترس از این موضوع باشد که ممکن است فروشگاه یا مرکز تخفیفی، از ارائه تخفیف خودداری کند. به همین دلیل همانطور که در تمامی صفحات معرفی تخفیف به تضمین رضایت و کیفیت اشاره کرده‌ایم، در صورتی که چنین اتفاقی برای شما بیوفتد، کافیست که همان لحظه به ما اطلاع دهید تا مبلغ 50 هزار تومان را به عنوان جریمه به شما پرداخت کنیم.

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری

2- شریک شدن در این حس خوب

از قدیم گفتن که دیگران را هم در شادی‌های خود شریک کنیم.

اگر از تخفیفی خوشتان آمد و یا فکر کردید که می‌توانید با به اشتراک گذاری آن با دیگران و خصوصا دوستانتان، آنها را هم در این حس خوب شریک کنید، دریغ نکنید و از قسمت گزینه‌های اشتراک، آن را بفرستید برای دوستان و آشنایان خود.

همچنین در زیر می‌توانید با فشردن آیکن واتساپ یا تلگرام، ما را به دوستان خود معرفی کنید.

 

 

ارسال از طریق واتساپ یا تلگرام:

 

 

  اشتراک در واتساپ     اشتراک در تلگرام

 


لطفا کمی صبر کنید ...