وارد کردن شماره همراه الزامی است

وارد کردن رمز ورود الزامی است

وارد کردن شماره همراه الزامی است

کاربر گرامی کد اعتبار سنجی ارسال شده در اینجا وارد کنید

وارد کردن کد اعتبار سنجی الزامی است

در صورت عدم دریافت کد اعتبار سنجی اینجا کلیک کنید


قوانین سایت


قوانین سایت

قوانین سایت

 

تمامی کاربران برای استفاده از تخفیفات و خدمات این سایت، می‌بایست با قوانین سایت موافقت نموده و عضویت در سایت و استفاده از تخفیفات سایت به منزله قبولی این قوانین می‌باشد.

 

عضویت رایگان در سایت: برای عضویت و ثبت نام در سایت می‌بایست که برای بار اول با شماره همراه خود وارد شده و با دریافت کد تایید، شماره شما تایید گردد.

استفاده از تخفیف: برای استفاده از تخفیفات دو حالت وجود دارد.

حالت اول تخفیفاتی هستند که قیمت محصول یا خدمات آن از قبل مشخص است. این نوع تخفیفات را می‌توانید از قبل خرید کنید و بعد از پرداخت مبلغ با تخفیف، کدی را دریافت می‌کنید که با ارائه آن کد به فروشنده، می‌توانید از آن محصول یا خدمات استفاده کنید. توضیحات بیشتر

حالت دوم تخفیفاتی هستند که قیمت مشخصی ندارند و مبلغ آن بر می‌گردد به مقدار و نوع جنس ( مانند پوشاک فروشی‌ها) که شما بعد از مراجعه و انتخاب محصول و پرسیدن قیمت کل، مبلغ اصلی را در داخل اپلیکیشن و یا سایت ویرا برگ با تخفیف پرداخت می‌کنید. توضیحات بیشتر

برای راحتی دسترسی به تخفیف بهتر آن است که از قسمت دانلود اپلیکیشن  برنامه ویرا برگ را بر روی گوشی خود نصب کرده باشد.

پرداخت‌ها: بعد از دریافت خدمات و یا خرید محصول با تخفیف از صنف ارائه دهنده تخفیف، مبلغ با لحاظ شدن تخفیف، به خود صنف پرداخت می‌گردد.

هدایای تشکر: ما به منزله تشکر و قدردانی از کاربران فعال خود، هدایایی ناقابل در نظر گرفته‌ایم که با پیک شرکت ارسال می‌گردد. این هدایا فقط به کاربران فعال و همیشه همراه ویرا برگ تعلق می‌گیرد.

قبل از ارسال هدیه، با شماره تماسی که کاربر در سایت عضو شده است تماس گرفته می‌شود و آدرس به این طریق از کاربر دریافت می‌گردد.

تعریف کاربر فعال در رابط با هدایای تشکر: کاربر فعال از نظر ما کاربریست که:

الف: از تخفیفات استفاده می‌کند.

ب: در مراجعه به تخفیف و استفاده از تخفیف، خرید خود را استوری و با تگ کردن پیج ویرا برگ، آن را به ویرا برگ اعلام می‌کند.

پ: با نام کاربری واقعی خود، در قسمت پرسش و پاسخِ صفحات تخفیفِ سایت یا اپلیکیشن، نظرات و پرسش‌هایی را ثبت می‌کند.

ت: برای حمایت از کسب و کار ویرا برگ، در کافه بازار نظر خود را برای اپلیکیشن ویرا برگ ذکر کرده باشد.

 

 

حریم خصوصی کاربران

حریم خصوصی کاربران

 

تیم ویرا برگ در راستای امنیت و احترام به حقوق کاربران موارد زیر را به عنوان سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود در نظر گرفته است:

 

ویرا برگ معتقد است که چیزی با ارزش‌تر از کاربرانش ندارد و همیشه اولویت تمامی سیاست‌های کاری و روند شرکت بر اساس رضایت و احترام بر کاربرانش می‌باشد. از این نظر ویرا برگ بر خود واجب می‌داند که تمامی اطلاعات دریافتی از سوی کاربر، از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل و ... را با تمام توان و با استفاده از روش‌های امنیتی حفظ کند. و تعهد می‌دهد که این اطلاعات صرفا به خاطر شناسایی کاربران و رفتار آنها در سایت بوده تا بتواند با توجه به این آمار و اطلاعات بهترین خدمات را متناسب با نوع کاربرانش ارائه دهد.

 همچنین ویرا برگ تعهد می‌دهد که این اطلاعات را حتی در اختیار کارمندان شرکت نیز قرار ندهد و دسترسی به این اطلاعات را محدود و محفوظ خواهد نمود.

 

 

 


لطفا کمی صبر کنید ...