وارد کردن شماره همراه الزامی است

وارد کردن رمز ورود الزامی است

وارد کردن شماره همراه الزامی است

کاربر گرامی کد اعتبار سنجی ارسال شده در اینجا وارد کنید

وارد کردن کد اعتبار سنجی الزامی است

در صورت عدم دریافت کد اعتبار سنجی اینجا کلیک کنید


داستان ویرا برگ


  

آیا می‌دانستید که ویرا برگ برعکس ما بدون قلب متولد شده؟!

می‌خواهیم از اول همه داستان را برایتان تعریف کنیم، پس کمی عقب‌تر برویم و برگردیم به بهار سال 1396...

آن موقع هنوز به دنیا نیامده بود و ما حتی نمی‌دانستیم که اسمش ویرا برگ خواهد شد. فقط یک چیزی می‌دانستیم و آن هم این بود که قرار است حس خوبی برای همه ایجاد کند!

پس تصمیم گرفتیم که مقدمات تولدش را فراهم کنیم.

یکی دنبال اسم می‌گشت و دیگری به دنبال جا. حتی نمی‌دانستیم چه روزی به دنیا می‌آید.

بیست و نهم مهر 96 متولد شد... چقدر خوشحال بودیم و چقدر خوشحالی کردیم. چقدر فکر می‌کردیم که زیبا و دوست داشتنی است. اما امروز که به تصویر کودکی‌اش نگاه می‌کنیم همه با هم میزنیم زیر خنده و حتی یادمان است که یک نفر همان اوایل درِگوشی به یکی گفته بود که چقدر زشت است.

باید جایی برای نگهداری و رسیدگی به این تازه متولد شده پیدا می‌کردیم. بیرون از شهر مغازه انباری مانندی داشتیم. یک روز تمام نشستیم ... نه نشسته که نمی‌شود، یک روز تمام سر پا مشغول تمیز کردن مغازه شدیم. جعبه کارتون‌های وسط مغازه را روی هم و گوشه‌ای تلنبار کردیم. دو صندلی چوبی شکسته و یک گاو صندوق خاک خورده، میز کارمان شد.

میز کار ما

و چه شب‌ها که تا صبح کرکره را پایین میدادیم و بالای سر کودکمان بیدار می‌ماندیم.

راستش هیچ کداممان با خم و چم اینکار آشنا نبودیم. ویرا برگ تب می‌کرد و ما همدیگر را نگاه می‌کردیم. دلیل بی‌تابی‌ها و گریه‌هایش را نمی‌دانستیم. نه یک خط کد میدانستیم چیست و نه فکرش را می‌کردیم که نگهداری و بزرگ کردن یک کسب و کار ممکن است آن همه دردسر داشته باشد.

تا اینکه متوجه شدیم که ویرا برگ برعکس همه ما بدون قلب متولد شده و همین نداشتنِ قلب تپنده، ما را وا داشت که دست به کار شویم.

قلب ویرا برگ از وجود شما شکل می‌گرفت و هر کاربری که به خانواده تخفیفات ویرا برگ می‌پیوست، تپشی ایجاد می‌کرد و این قلب با حضور کاربرانی فعال و مهربان هر روز بزرگتر می‌شد.

 

و امروز چند سالی از تولد ویرا برگ می‌گذرد و قلبش نه تنها که هنوز می‌تپد، بلکه هر روز بزرگتر هم می‌شود.

 

قلب

عشق به کسب و کاری که بتواند لبخند و حس خوب خرید را برای همه مردم شهرم رقم بزند.

همین عشق، کهنه عوض کردن را یادمان داد! یاد گرفتیم که دلیل شکست خوردن کسب و کارها آن چیزی که توی کتاب‌ها می‌نویسند نیست، بلکه تنها در نبود عشق است که آدمی جا میزند. عاشق پای معشوق می‌نشیند و صبر می‌کند و ادامه می‌دهد و همانا خداوند با صابرین است.

 

در مسیر رشد

ویرا برگ همیشه در حال رشد است.

این رشد هم در کسب دانش و تجربه و هم از لحاظ بهبود خدمات و توسعه می‌باشد.

تا به امروز حدود 5000 نفر به خانواده ویرا برگ پیوسته اند و روزانه از تخفیفات موجود استفاده می‌کنند و ما خوشحالیم که توانسته‌ایم با صرفه‌جویی در هزینه‌های این افراد، سهم کوچکی در توانایی خدمت رسانی به آنها داشته باشیم.

این موارد حاصل امید، تلاش و استمرار گروهی بوده که هر یک به نوبه خود در داخل و یا خارج از مجموعه ویرا برگ به ما کمک کرده‌اند و جا دارد که از تمامی این افراد همدل تشکر کنیم.

 

 

روند تکامل ویرا برگ

 

و اما خوشحال می‌شویم که شما هم به جمع خانواده بزرگ ویرا برگ بپیوندید.

ویرا برگ اینستاگرام

 

و لبهای همیشه خندان ویرا برگ، به دلیل همراهی شماست.

ویرا برگ برای عشق ورزیدن و عشقی از جنس تخفیف متولد شده است و حس رضایت کاربرانش یعنی حس رضایت قلبی ویرا برگ، چرا که شما قلب ویرا برگ هستید.

 

  لوگو ویرا برگ

 

ساخته شده با عشق